-

Украина +38(067) 993-27-73, oilprespoland@gmail.com

Компанія OILPRESS виробляє обладнання для переробки сільгосппродукції різного призначення і продуктивності вже більше 15 років. Виробляючи, модернізуючи і обслуговуючи дане обладнання, ми максимально удосконалили його робочі схеми та матеріали. Прикладом тому може служити суцільнометалевий робочий орган в екструдері, підвищена зносостійкість деталей, мотор-редуктор в жаровнях та багато іншого. Завдяки цим удосконаленням ми допоможемо Вам досягти максимальної працездатності і продуктивності устаткування при мінімальному енергоспоживанні, а також максимально автоматизувати процес виробництва.

Наша продукція буде цікава як великому підприємству, так і фермеру, тому що ми виготовляємо обладнання різної потужності. Крім того, пропонуємо скористатися нашим досвідом у питаннях розробки, монтажу та обслуговування виробничих ліній. Познайомитися з варіантами основних технологічних ліній можна тут.

Пропонуємо Вам як основне масложировое обладнання (маслопреса, екструдери ), так і ряд супутнього обладнання (маслофільтри, сушарки, дробарки, семеновійні/семенорушильні машини, інактиватори, охолоджувачі, шнеки вологовидаляючі, транспортне обладнання тощо). Крім того, радимо обладнання для виробництва пелет і брикетів, модифікації екструдерів для переробки відходів звіринницьких ферм (свиноферми, рибохозяйство, птахоферми та інші) .

До замовлень кожного клієнта наші технологи підходять індивідуально і пропонують рішення, найкращим чином забезпечуюче досягнення поставлених цілей.Компанія Oliepres 2014 - 2020. Розробка сайтів Компанія ИнМАК

авторство добавлять через поле "Копирайт". а это поле можно убрать