-

Украина +38(067) 993-27-73, oilprespoland@gmail.com

Виробництво рослинні оліі

Основний напрямок компанії - масложирове обладнання для переробки олійних (в основному соняшнику, сої, ріпаку) і зернових культур. Маючи досвід більше 15 років у даній області, ми максимально удосконалили наявні технології за допомогою комплектуючих і додаткового устаткування (Семеновійні / семорушальні машини, охолоджувачі, інактиваторі, шнеки вологовидаляючі, транспортне обладнання тощо).

Устаткування для маслоцеха при виробництві олії соняшникової, а також інших олійних культур (соя, ріпак, гірчиця, горіхи, оливки та інші). Комплектується в залежності від виду сировини, що переробляється, продуктивності та вирішуваних завдань.

Якість олії та макухи залежить від точності підбору і налаштування обладнання для маслоцеха. Важливу роль відіграє маслянистість і вологість вихідної сировини, а також термін зберігання насіння перед віджиманням.
Основними якісними характеристиками для соняшникового насіння є олійність, вологість, термін дозрівання.

Найпоширенішим на території України та країн ближнього зарубіжжя є метод гарячого дворазового віджиму у зв'язку з тим, що основна переробна сировина - насіння соняшнику.
Однак існують і інші методи отримання рослинних олій. Так для віджиму елітних масел добре підійде метод холодного віджимання.

Наше обладнання буде цікаво як фермеру, так і великому виробництву,так як є модифікації різної продуктивності.
Крім того пропонуємо

Компанія Oliepres 2014 - 2020. Розробка сайтів Компанія ИнМАК

авторство добавлять через поле "Копирайт". а это поле можно убрать