-

Украина +38(067) 993-27-73, oilprespoland@gmail.com

Основний напрямок компанії - масложирове обладнання для переробки олійних (в основному соняшнику, сої, ріпаку) і зернових культур. Маючи досвід більше 15 років у даній області, ми максимально вдосконалили наявні технології за допомогою комплектуючих і додаткового устаткування (Семеновійні / семообрушальні машини, охолоджувачі, інактиватори, шнеки воологовидаляючих, транспортного устаткування та іншого).

З появою технологій екструзії з'явилася можливість не тільки максимально вигідно переробляти олійні культури, а й утилізувати біологічні відходи сільського господарства (відмінка, пера, кісток, відходів риби). На сьогодні вже встановлені і працюють лінії з переробки відходів тваринного походження в сировину для комбікорму для свиноферм та інших сільських господарств.

У зв'язку зі зростаючим інтересом до збереження екосистеми та скороченню витрат на опалення збільшився попит на технології переробки відходів сільського господарства. Ми успішно вирішуємо питання не тільки утилізації рослинних відходів виробництва, а й застосування отриманого тепла для опалення та технологічних цілей замовника. Компанія OILPRESS пропонує Вашій увазі лінії для виробництва гранул і брикетів.

Шановні партнери, ми постійно стежимо за актуальністю технологій в галузі енергозбереження та сільського господарства. Тому пропонуємо Вам обладнання та технологічні лінії згідно з останніми науковими відкриттями і розробленими технологіями.

Наше обладнання буде цікаво як фермеру, так і великому виробництву, так як є модифікації різної продуктивності.

Також пропонуємо укомплектувати вищевказані лінії транспортним устаткуванням (норії і шнеки).

Шановні замовники, пропонуємо Вашій увазі технологічні лінії різної продуктивності. Всі наведені лінії є базовими.

Остаточна комплектація залежить від характеристик сировини, до вимог продукції і умов замовника.

Компанія Oliepres пропонуємо свій досвід і виробничі потужності для проектування, виготовлення, монтажу та запуску технологічних ліній різного призначення: віджимання і очищення масла, екструзія сої та зернових, переробка тваринних відходів, виробництво пелет і брикетів.Крім того пропонуємо

Компанія Oliepres 2014 - 2020. Розробка сайтів Компанія ИнМАК

авторство добавлять через поле "Копирайт". а это поле можно убрать