-

Украина +38(067) 993-27-73, oilprespoland@gmail.com

Технології

Підготовка сировини
Це початковий етап будь-якого виробництва. У ході даного етапу проводиться подрібнення та сушка сировини.
Для всіх видів сировини існують такі вимоги:
Сировина має мати фракцію тирси.
Оптимальна фракція сировини- 1-3 мм.оптімальная вологість повинна становити 8%.
Діапазон вологості для успішного пресування становить 6 12%.
Пресування
Пресування брикетів відбувається методом жорсткого формоутворення у восьмигранній філь'єрі з подачею вихідної сировини конічним обертовим шнеком, що створює тиск достатню для спікання сировини в тверду масу у вигляді безперервного рукава без додавання сполучних компонентів. Процес спікання відбувається безперервно при температурі 170 - 220 градусів. Температура пресування задається оператором залежно від характеристик вихідної сировини і досягається як за рахунок примусового підігріву зони пресування, так і за рахунок самого процесу.
Торцювання паливного брикету
Торцювання брикету - як правило, необхідна операція у виробництві брикетного палива. (довжина брикету для споживачів 20-25 см). На практиці ми використовуємо ручний пристрій для торцювання брикету по ходу його формування (задіяний 1 оператор). У разі необхідності високого ступеня автоматизації ми пропонуємо пристрій-автомат для нарізування брикету. Ми пропонуємо автомат різання, який без участі оператора виконує цю операцію (ноу-хау). Процес різання повністю автоматизований.
Упаковка
Упаковка брикетів провадиться згідно з вимогами споживача.
Як правило, брикети упаковуються в щільні пачки по 12 штук загальною масою 10кг, стягнуті поліпропіленовою стрічкою. Кожна пачка поміщається в термоусадочну поліетиленову плівку і забезпечується етикеткою. Надалі пачки укладаються на піддон в кількості близько 100 штук і обертаються стрейч-плівкою.

На виході лінії ми отримаємо екологічний паливний брикет за своєю теплотворної здатності сумірний з кам'яним вугіллям!

Компанія Oliepres 2014 - 2021.

авторство добавлять через поле "Копирайт". а это поле можно убрать