-

Украина +38(067) 993-27-73, oilprespoland@gmail.com

Технології

Процес виробництва пелет включає в себе наступні етапи:

  • Підготовка сировини - початковий етап виробництва. У ході даного етапу проводиться подрібнення сировини до розміру тріски, що підвищує ресурс роботи преса і допомагає отримати більш якісні пелети.
  • Далі подрібнена сировина надходить на сушку, на виході отримуємо вологість до 15%. Висушені сировина проходить процес розділення сировини і теплоносія. Отриманий сухий матеріал потрапляє на повторне подрібнення для отримання необхідної фракції біомаси, а відпрацьований теплоносій виводиться в атмосферу.
  • Гранулювання - основний етап в даному виробництві. Формування пелет виходить в процесі продавлювання продукту через прес-гранулятор.
  • Охолодження пелет - завершальний етап. Для даного процесу використовуємо охолоджувач, який однорідно. Саме в процесі охолодження паливні гранули отримує необхідні розміри і щільність згідно відповідним нормативним документам.

При проходженні всіх описаних етапів ми отримуємо твердий енергетичний носій за своїми теплових характеристиках сумірний з кам'яним вугіллям. При цьому собівартість сировини для виробництва пелет відносно низька, а то й зовсім ви використовуєте відходи свого виробництва (меблева фабрика, завод з виробництва рослинної олії та ін.)

Компанія Oliepres 2014 - 2021.

авторство добавлять через поле "Копирайт". а это поле можно убрать