-

Украина +38(067) 993-27-73, oilprespoland@gmail.com

Технології

Доцільність виготовлення корму із зернових і бобових культур для худоби та інших тварин:
Екструдований корм легко усваіватся тваринам і дозволяє введення необхідних добавок (наприклад білкових). Готова продукція прекрасно підходить для корму рогатої худоби, птиці, свиней, риби та інших вихованців, тварин.
Корми, для виробництва яких задіяні методи екструзії, мають безліч плюсів, в порівнянні зі звичайною подрібненою сумішшю для корму сільськогосподарських тварин.
Екструзійна технологія переробки зернових культур передбачає часткову роботу за шлунок тварини, а це означає, що енергія буде значно більше засвоюватися від вживання такого корму. Кормоекструдер вже виконає частину роботи. Це не просто корисно для тварини, але і дозволяє значно економити на кількості споживаного корму тваринам. В умовах дефіциту кормів або обмеженості коштів саме такий спосіб корму тварин дозволяє отримати максимальний прибуток від їх вирощування і змісту.
Особливе значення має корм, зроблений із застосуванням екструзії, для корму молодого худоби. Молодняк худоби дуже часто гине від неправильного харчування, в результаті якого виникають різні захворювання шлунково-кишкового тракту і інфекції. До 90% молодого худоби гине саме з цієї причини. Екструзійна технологія передбачає не просто виробництво кормів для тварин, а виготовлення стерильного корму, що значно знижує ризик проникнення інфекцій і мікробів через травну систему тварини. Фахівці стверджують, що ймовірність загибелі молодняку снижется в 2 рази. Після проводиться перехід на грубі корми, в результаті використання екструдованих гранул в молодому віці, тварина не знає проблем з травною системою і чудово розвивається, переганяючи в зростанні багатьох однолітків.
Годування маленьких поросят як стверджують фахівці, припускає до 15% витрачання додаткового корму. Маленькі поросята під час трапези викидають частину корму з годівниці. Екструдовані гранули найчастіше просто поїдають з годівниці, що також призводить до значної економії коштів і корму. При кормі тварин такими гранулами виникає набагато менше пилу, а це дозволяє дотримуватися чистоти, а часом і стерильність. Тварини не сортують суміш самостійно, а поїдають її всю. Економія коштів простежується практично у всьому, при цьому обладнання для виробництва корму має тривалий термін експлуатації.
Через високого вмісту крохмалю в зернових культурах засвоюваність корму тваринами не більше 60%. Молоді особини показують значно менші результати. Екструзійна технологія змінює зерно. Варто ще раз підкреслити, що кількість крохмалю значно зменшується в процесі переробки, оскільки він розпадається на цукор і декстрини, а це підвищує його засвоюваність.
Нижче наведена таблиця вуглеводного складу зернових після екструзії.

КрахмалДекстриниСахара

Ячмінь

50,56,45,6

Ячмінь екструдований

11,839,99,6

Пшениця

46,54,85,3

Пшениця екструдована

18,220,39,8
Горох25,85,63,12
Горох екструдований15,68,563,5

Поживна цінність корму збільшується практично в 2 рази після екструдування. Процес переробки дозволяє робити корм пористим, збільшити в обсязі за рахунок швидкого скипання води в масі при вході в екструдера. Так смак корму стає краще, яскравіше, привабливіше, а його перевариваемость значно улучаться, оскільки корм набагато доступніше дії ферментів. Екструдований корм засвоюється на 90% .Крім того використовують екструдат в якості профілактичних заходів при розладах травної системи тварин, оскільки абсорбуючі властивості корму прекрасні.

Використовуючи екструзійні технології при виробництві комбікорми ви отримаєте е здорове поголів'я худоби і високий прибуток від свого виробництва.

Компанія Oliepres 2014 - 2021.

авторство добавлять через поле "Копирайт". а это поле можно убрать