-

Украина +38(067) 993-27-73, oilprespoland@gmail.com

Технології

Вам необхідно вирішити питання знищення тварин відходів сільського господарства? Є пропозиція утилізувати відходи, отримавши прибуток, порівнянну з доходом від реалізації основних продуктів виробництва. На сьогодні вже є ряд підприємств, що будують свій бізнес лише на скупці, переробці і продажу зазначених відходів.

До тварин відходам сільського господарства прийнято відносити туші свиней, ВРХ і птиці в результаті забою та падежу, допущені до переробки ветеринарно-санітарною службою, а також перо, кістки, відходи риби. Всі перераховані відходи при використанні екструзійних технологій є цінною вторинною сировиною для виробництва білкових добавок.
Вперше ідея утилізації відходів тваринництва і птахівництва була запропонована і реалізована американцями в 90-і роки. Подальші удосконалення даної технології йшли шляхом здешевлення та підвищення якості готового продукту.
Екструзійні технології дозволили реалізувати процес утилізації відходів тваринницьких господарств з отриманням на виході високоцінною біологічної добавки для підживлення Ваших вихованців з високою засвоюваністю і тривалим терміном зберігання.
Екструдер знищує патогенну мікрофлору, тому одержуваний на виході продукт має бактеріальну чистоту значно нижче встановлених державою норм (не більше 20 тис. Од. При нормі 500 тис. Од.). Причому після 3-4 місяців правильного зберігання ці показник мало змінюються. Стерильність одержуваного продукту є основною вимогою його характеристикою при відгодівлі молодняку. Адже кожен фахівець знає, що хвороби шлунково-кишкового тракту або інфекції, занесені через травну систему, є основною причиною загибелі поголів'я.

Крім того, утилізації відходів даними способом є екологічно безпечним методом, тому відсутні викиди в атмосферу, стоки і вторинні відходи.

Компанія Oliepres 2014 - 2021.

авторство добавлять через поле "Копирайт". а это поле можно убрать