-

Украина +38(067) 993-27-73, oilprespoland@gmail.com

Технології

На сьогодні особливо актуальною темою є утилізація відходів виробництва та іншої господарської діяльності, тому що це вигідно і практично, не завдає шкоди для навколишнього середовища.

Компанія Oliepres виробляє універсальні котли для утилізації, які можна топити пелетами, дровами та відходами сільського господарства (лузга, тирса).

Вироблені нами котли на біомасі підійдуть не тільки для обігріву приміщень, але і для технологічних цілей (наприклад: сільського господарства, харчової галузі, де використовуються високі температури до 200 °С; для виробітку пари до 30 тн. в годину).

Застосування таких котлів спалювання дозволяє вирішити питання вивезення та утилізації сельхозяйственых відходів і сміття, а також забезпечити виробництво пором і електроенергією. У сільському господарстві покупати котел на біомасі доцільно в комплекті з жаровнею.

Котел для утилізації стане відмінним рішенням проблеми опалення будинку, т. к. це безпечний і економічний спосіб опалення (порівняно з електроенергією, природним газом, скрапленим газом і рідким паливом). При обслуговуванні експлуатація буде максимально зрозумілою і простою. Порівняно з твердопаливним котлам тривалого горіння ККД пелетного котла вище і складає не менше 85%, чому багато в чому сприяє можливість модуляції потужності пальника.
Власники пелетних котлів часто намагаються зменшити витрату матеріалу в котлах, зменшуючи їх подачу в пальник. Цього не варто робити, оскільки такі дії, як правило, призводять до вигорання шнеків. Для зменшення витрати палива в котлі краще утеплити вікна, підлога, стіни, стеля. Якщо в будинку стало занадто жарко, то перекрийте подачу тепла на батареї, або прикрутіть триходового крана на котлі. Такими простими діями Ви збережете шнек пелетного котла в робочому стані довгі роки.

Схема котла спалювання з примусовою циркуляцією наведена на рис. 1


1 — барабан; 2 — випарна частина; 3 — пароперегрівач; 4 — водяний економайзер.

На теплогенератори ціна формується в залежності від потужності обладнання, рівня їх автоматизації, області використання .

Будучи виробником, пропонуємо купити пелетний котел за мінімальними цінами, крім того ми виконуємо шеф-монтаж і пусконалагоджувальні роботи.

Компанія Oliepres 2014 - 2021.

авторство добавлять через поле "Копирайт". а это поле можно убрать