-

Украина +38(067) 993-27-73, oilprespoland@gmail.com

Послуги

Передпроектні роботи - це важливий етап всієї подальшої роботи по запуску виробництва і основа успішного бізнес-плану. Тому варто довірити ці роботи професіоналам і виділити тривалий час погодження і прийняття рішення.

Технологи проводять аналіз поставлених завдань і вибирають оптимальний, документально обґрунтований варіант проекту. У ході аналізу враховуються такі дані, як:

  • призначення і потужність виробничої лінії,
  • бюджет,
  • наявність виробничого приміщення і його розміри та ін. характеристики
В обов'язковому порядку розглядається можливість забезпечення підприємства паром і теплом за рахунок утилізації відходів виробництва (лузга, тирса).

Заявка на зворотний дзвінок

Наша компанія більше 15 років створює технологічні лінії під різні потреби замовника. Нашою перевагою є розробка таких ліній, які дозволяють максимально знизити собівартість однієї тонни переробки за рахунок зниження енергоспоживання, кількості обслуговуючого персоналу та оптимізації технологічного процесу.


Заявка на зворотний дзвінок

Шеф-монтаж, що виробляється виробником обладнання або кваліфікованим фахівцем у сфері роботи масложирового обладнання, дозволяє заощадити гроші замовника. Як це відбувається?

Фахівець виїжджає на об'єкт з метою технічного аналізу та коригування умов, в яких буде експлуатуватися обладнання. Їм проводиться авторський нагляд за налагодженням, навчання персоналу замовника з правилами експлуатації і обслуговування, видача рекомендацій для оптимальної роботи протягом усього терміну служби.

Шеф-монтаж використовується для точної установки складного устаткування, що вимагає спеціальних знань, умінь і навичок. Некоректні дії при монтажних роботах або технічне обслуговування некваліфікованим персоналом замовника, підрядними організаціями або третіми особами можуть призвести до виходу з ладу дорогого устаткування.

Заявка на зворотний дзвінок

Пуско-налагоджувальні роботи виділяють в окремий етап, завершальний пуск об'єкта, вони проводяться в період випробувань і запуску виробничої лінії.

Слід прагнути до того, щоб весь комплекс робіт з монтажу та запуску обладнання виробляв постачальник обладнання. При пуско-налагодження постачальник самостійно виробляє складання, встановлення, підключення, перевірка, запуск і тестування на заготовках всього підлягає пуско-налагодження обладнання. Постачальник надає всіх необхідних фахівців - від інженерів до робітників. Це означає, що співробітники покупця при пуско-налагодження присутні тільки в якості сторонніх спостерігачів.

Пусконалагоджувальні роботи вважаються закінченими після підписання акту приймання виконаних робіт.

Заявка на зворотний дзвінок

На основі багаторічного досвіду і постійного пошуку нових технологічних можливостей ми оптимізуємо існуючі виробництва. Наприклад, модернізація однієї з існуючих ліній дозволила знизити собівартість однієї тонни переробки майже в 3 рази за рахунок зниження електроенергії, зниження кількості обслуговуючого персоналу та оптимізації механізмів.

Заявка на зворотний дзвінок

Ми ремонтуємо обладнання як власного виробництва, так і інших установок для переробки олійних культур з метою виробництва олії, комбікормів, переробки тварин відходів. Частина деталей виготовляється на власних виробничих потужностях. На етапі аналізу поломки пропонуємо варіанти по досягненню максимального терміну служби зносостійких деталей, наприклад, можливість використання суцільнометалевого робочого органу в екструдері, тощо.


Заявка на зворотний дзвінок

Для отримання кредитної або лізингового фінансування основним фактором прийняття рішення кредитором є зміст і якість наданої клієнтом інформації, а саме її повнота, доступність та достовірність.

Зі своєї сторони ми надамо Вам повний пакет документів про підпорядкованому нами проекті, звільнивши Вас від зайвої паперової роботи.


Заявка на зворотний дзвінок

Компанія Oliepres 2014 - 2021.

авторство добавлять через поле "Копирайт". а это поле можно убрать